VIDEORIEŠENIA testových otázok na LF UK BRATISLAVA 2025 - CHÉMIA

VIDEORIEŠENIA testových otázok na LF UK BRATISLAVA 2025 - CHÉMIA

Kúpou tohto produktu získaš nielen VIDEORIEŠENIA testových otázok z CHÉMIE na LF UK BRATISLAVA, ale ich aj POCHOPÍŠ ! Pomôže Ti to tiež k prijímačkam na INÉ lekárske fakulty a aj k MATURITÁM ! Aktuálna cena 107 EUR . Akcia platí iba do 22.júla.2024 ! Potom sa bude vždy po 7 dňoch až do prijímačiek, ZVYŠOVAŤ o 5 EUR ! Čím skôr kúpiš, tým NIŽŠIU cenu zaplatíš.

107 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: A.M.L

LF UK BA

LF UK Bratislava - videoriešenia

POKÚŠAŠ sa pripravovať SÁM, ale VÝSLEDKY sú viac ako NEUSPOKOJIVÉ ?

CHCEŠ testovým otázkam naozaj POCHOPIŤ a súčasne sa CHÉMIU bez strachu NAUČIŤ ?

CHCEŠ zvýšiť šance PRIJATIA na medicínu na MAXIMÁLNU možnú úroveň ?

education

Ak si na všetky otázky odpovedal ÁNO, tak EXISTUJE pre TEBA RIEŠENIE !

Zakúpením produktu 

obr1 

získaš  PRÍSTUP nielen k RIEŠENIAM testových otázok, ale CHÉMIU konečne aj pochopíš !  

 

obr

 Čo kúpou Videoriešení ZÍSKAŠ ?

1. Detailné, systematické, ale logické VYSVETLENIE každe testovej otázky z CHÉMIE

2. Ušetríš ČAS, lebo všetky potrebné informácie budeš mať na JEDNOM MIESTE

3. Ušetríš PENIAZE, za " ľudovú "cenu získaš to, čo by si u súkromného lektora ZAPLATIL "majland"

4. POMÔŽE ti to k príprave aj na INÉ lekárske fakulty a taktiež k MATURITE

 info

INFORMÁCIE o produkte

obr

1. KAŽDÁ jedna OTÁZKA a jej RIEŠENIE je na SAMOSTATNOM videu - 1500 videí

2.  PRIEMERNÁ dĺžka jedného videa je okolo 5 min

3. RIEŠENIE každej otázky je PODLOŽENÉ príslušnou TEÓRIOU a VYSVETLENÍM , žiadne prostoduché označenie len správnych odpovedí

Aby si mal lepšiu predstavu ako to vyzerá, pozri si nasledujúce 3 videá emo

A čo na VIDEORIEŠENIA vravia tí, ktorí si to už KÚPILI ?

referencie

"Pekný deň prajem. V prvom rade sa vám chcem tiež veľmi pekne poďakovať za videoriešenia. Bola som s nimi neskutočne spokojná, ušetrili mi veľa času a nervov hlavne pri riešení príkladov, ktoré veľa ľudí preskakuje alebo sa ich naučí naspamäť. Určite mi pomohli aj k príprave na maturitu či prijímačkám na iné lekárske fakulty, keďže som bola prijatá na všeobecné lekárstvo do Bratislavy, ale aj do Brna a Olomouca. Na prijatie na zubné lekárstvo mi však pár bodov chýbalo, kedže som sa pripravovala na 3 lekárske fakulty a zároveň poriadne ani na jednu, čo určite spätne beriem ako chybu, takže o rok to skúsim znova. Prístup a komunikácia taktiež super. Ďakujem ešte raz :) "

Sabína

 

"Dobrý deň, chcela by som Vám v krátkosti povedať, že balíčky mi veľmi pomohli. Vďaka vašim videám som sa naučila vnímať chémiu komplexnejšie a näjma ma to naučilo v chémii rozmýšľať. Prijali ma do Bratislavy, Martina aj Košíc. Videoriešenia boli veľmi prínosné, vďaka :) "

Tamara

 

"Dobrý deň, chcem sa Vám veľmi poďakovať za to, čo robíte. Vaše videoriešenia otázok na prijímačky na medicínu mi pomohli dostať sa na LF UPJŠ v Košiciach, aj na JLF UK v Martine. Najviac mi pomohli príklady, ktoré mi predtým robili veľký problém. Takisto všetky ostatné videoriešenia ma obohatili o vedomosti. Každá jedna otázka je vysvetlená do detailu, z čoho som v nemom úžase. Rada sa k tomu vraciam aj teraz po prijímačkach, keďže ma to nesmierne baví. Dobre sa Vás počúva, pretože viete veľmi jednoducho a logicky vysvetliť aj tie najzložitejšie "veci" v chémii. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov vo vašej práci! "

Ivana

cena

Aká je CENA Videoriešení ?

Lekárska Fakulta UK Bratislava

A teraz POZOR !

bonusy

Každý kto si objedná VIDEORIEŠENIA testových otázok na LF UK BRATISLAVA - CHÉMIA dostane ako bonus úplne ZADARMO !

 kurz stredoškolskej chémie

+

tieto ďalšie produkty ZADARMO:

1.  PDF riešenia príkladových otázok 386 - 535 s dôkladným, ale jednoduchým vysvetlením !

2. Rozdelenie organických zlúčenín - video

3. Protolytické reakcie - video

4. Prehľad najdôležitejších karboxylových kyselín - PDF

5. Redoxné reakcie, chemická kinetika a chemická rovnováha - video

6. Osmóza a osmotický tlak - video

7. Prehľad aminokyselín - PDF

 otazky

OTÁZKY a ODPOVEDE:

Ako získam prístup k videám ?

OBJEDNAJ si daný produkt, po úhrade predfaktúry, Ti aktivujem do 24 h celoživotný prístup do mojej členskej sekcie, kde nájdeš všetky objednané videá. Prístupové údaje (heslo, link) Ti pošlem v maily emo

Čo všetko obsahujú videá ?

Videá obsahujú videoriešenia testových otázok z chémie na LF UK Bratislava + bonusové videá, PDF súbory posielam emailom.

Môžem kúpiť videá aj na splátky ?

Áno, v tom prípade má kontaktuj pred objednávkou, dohodneme si splátkový kalendár 

Čo ak sa mi videá nebudú páčiť, dostanem peniaze späť ?

Áno, podľa obchodných podmienok (TU), môžeš bez udania dôvodu, požiadať do 15 dní od zaplatenia objednávky o vrátenie peňazí. A ja Ti ich bez jedinej otázky vrátim.

Aká je cena Videoriešení ?

Momentálne je to 107 EUR aj so všetkými bonusmi. 

POZOR ! Aktuálna cena platí len do 22.júla 2024, potom sa bude každých 7 dní ZVYŠOVAŤ o 5 EUR až do prijímačiek.

Preto neváhaj a KÚP si VIDEORIEŠENIA za zvýhodnenú cenu už TERAZ !

 

 koniec

 

 

V septembri som si zakúpila Vaše video...

SK

Noemi, 4.7.2024 21:41:34

V septembri som si zakúpila Vaše videoriešenia a chcela by som sa Vám poďakovať, pretože sú naozaj skvelé! Veľmi dobre sa počúvajú a dá sa s nimi chémiu nie iba naučiť, ale aj pochopiť a obľúbiť. Celý rok som sa z nich učila a nakoniec sa to aj vyplatilo :) Prijali ma na všetky fakulty, na ktoré som sa hlásila - zubné aj všeobecné lekárstvo v Bratislave a všeobecné lekárstvo v Brne. Ešte raz ďakujem!

Pred skúškami z chémie som mal veľk?...

SK

Juraj, 29.6.2024 15:45:41

Pred skúškami z chémie som mal veľký rešpekt, lebo chémiu na príjimačkách treba naozaj vedieť a nestačí sa ju len učiť naspamäť. Videoriešenia sú veľmi dobre spracované, a stačilo mi vďaka nim naozaj minimum času na prípravu na príjmačky, a veľmi mi pomohli nie len na LFUK, ale úspešne sa mi podarilo dostať na všetky lekárske fakulty kde som sa hlásil, takže veľká vďaka. Kúpu produktu určite neľutujem, pretože každá investícia do vzdelania sa neskôr viacnásobne vráti.

Dobrý deň, najskôr by som sa Vám chc...

SK

Daniela, 11.9.2023 11:30:09

Dobrý deň, najskôr by som sa Vám chcela poďakovať za to, že ste venovali svoj čas na tvorbu týchto videí. Vďaka nim ma totiž prijali na lekársku fakultu. Videá boli za mňa veľmi dobre vysvetlené (aj keď niekedy mi prišlo, že ste vysvetľovali niektoré veci príliš dopodrobna, aj keď to nebolo až tak potrebné). Samozrejme, bolo skvelé, že som si videá mohla pozrieť kedykoľvek a tiež, koľko som chcela a mala chuť. Veľa vecí som sa vďaka nim naučila, hlavne tie, ktoré sme nemali v škole (a to som chodila na gymnázium), ale aj tie čo sme mali v škole, ale tu boli vysvetlené podrobnejšie. A nezabudnem spomenúť aj príklady, ktoré boli skvelo vysvetlené či už vo videách, ale aj v knižke, ktorú ste mi poslali. Tiež sa mi páčilo, že ste veľa kreslili a nehovorili ako robot :D. Ďakujem ešte raz a prajem pekný deň.

Prijatá do Bratislavy, Martina aj Košíc

SK

Tamara, 2.9.2023 14:06:09

Dobrý deň, chcela by som Vám v krátkosti povedať, že balíčky mi veľmi pomohli. Vďaka vašim videám som sa naučila vnímať chémiu komplexnejšie a näjma ma to naučilo v chémii rozmýšľať. Prijali ma do Bratislavy, Martina aj Košíc. Videoriešenia boli veľmi prínosné, vďaka :)

Tieto videoriešenia mi veľmi pomohli??...

SK

Jano, 1.9.2023 12:42:05

Tieto videoriešenia mi veľmi pomohli…začal som viacej chápať chémii…hľadať v nej a spájať súvislosti…tak isto veľmi mi to pomohlo aj s príkladmi keďže niektoré typy príkladov sme nemali ani na škole…prijímačky sa mi úspešne podarili…som maximálne spokojný s touto kúpou :)

Videoriešenia mi veľmi pomohli, hlavne...

SK

Nina, 24.8.2023 09:34:41

Videoriešenia mi veľmi pomohli, hlavne riešenia príkladov. Bez vašej pomoci by som bola stratená, pretože chémia nikdy nebola moja silná stránka. Na LFUK ma prijali a je to z veľkej časti aj vďaka vašim materiálom, preto vám veľmi ďakujem.

Odporúčam

SK

Viktória, 23.8.2023 16:22:27

Ďakujem za veľmi dobre spracované materiály. Síce som chodila na doučovanie inam, aj tak som sa rozhodla, že si zakúpim aj niečo od vás-1500 vysvetlených otázok z chémie a príklady. Poslúžilo mi to ako potrebný doplnok, keď som náhodou niečo potrebovala osviežiť alebo aj keď som si nebola niečím istá ( niektoré príklady). Taktiež vaše videá boli pre mňa veľmi dobrou prípravou aj na maturitu z chémie. Musím oceniť, že videá boli zrozumiteľné, bez omáčok a nie dlhé. Na LF ma zobrali do Bratislavy, chcela som ísť len tam, kedže tam bývam. Navyše človek ani nemusí vyhadzovať kopu peňazí a môže si všetko prehrať znova podľa potreby. Ďakujem, že ste mi pomohli a odporúčam každému bez váhania.

Najlepšia pomôcka

SK

Alžbeta, 19.8.2023 13:43:42

Dlho som sa rozhodovala či ísť na medicínu, alebo nie, no nakoniec som sa rozhodla, že to skúsim, ale bohužiaľ, svoju prípravu som začala veľmi neskoro a podcenila to. Vaše videoriešenia sú úžasné, bola som s nimi nadmieru spokojná, všetko, čo mi predtým nebolo jasné, som z Vašich videí pochopila. Chýbalo mi pár bodíkov, napriek tomu, že som sa začala pripravovať neskoro, ako som už napísala, ale nevzdávam to, k Vašim videám som sa teraz vrátila, mám rok čas, kedy si všetko naštudujem na 100% a verím, že Vám takto o rok napíšem, že som študentkou zubného lekárstva. Ďakujem za asi najlepšiu pomôcku, aká len môže byť.

Dakujem

SK

Maha, 18.8.2023 21:51:24

Dobry den, v prvom rade vam dakujem za podrobne a jedinecne vysvetlenie. Velmi mi to pomohlo . Som zahranicna studentka a nehovorim PLYNULE po slovensky , a vas produkt bol velmi postacujuci a velmi ho doporucam ostatnymi ktori chcu dostat na medicinu. Vdaka vasmu produktu som bola prijita na Lekarsku Fakultu v BA v programe zubne lekarstvo.

Poďakovanie

SK

Andrea, 10.7.2022 17:03:35

V prvom rade by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať, za to, že aj vďaka Vašim videoriešeniam, som sa tento rok dostala na LF UK so 796 bodmi. Vaše riešenia som dostala ako dar od rodiny namiesto klasického doučka. Musím povedať, že všetky otázky boli naozaj skvelo vysvetlené, navyše ma to "s Vami" naozaj bavilo a dobre sa Vás počúvalo. Vďaka Vám som chémiu konečne pochopila, aj keď som v nej mala predtým naozaj nedostatky :)

Ešte raz ďakujem

SK

Timo, 27.6.2022 19:32:49

Pán Lazor, s počtom 728 bodov som bol pri terajšej hranici 682 bodov PRIJATÝ. Naozaj Vám ďakujem, Vaše videá považujem za najpraktickejšiu učebnú pomôcku akú som kedy videl. Som naozaj spokojný. Urobili ste veľmi dobrú robotu. Súbor Vašich videií je veľké dielo, ktorému ste venovali veľké množstvo času. Z pohodlia domova som si videá mohol prehrávať, stopnúť a znovu prehrať. Aj s odstupom času. Túto výhodu klasické doučovania nemajú. Keď som prvýkrát videl niektoré videá, bol som priam nadšený. Neviem ako ťažko by som prechádzal chémiou bez tejto pomôcky. Vďaka tomuto som sa učiva bál menej a viac ma to bavilo, aj preto lebo som to rýchlejšie pochopil. Keď človek niečomu chápe, viac ho to baví. Ja mám cieľ splnený a vy máte o ďalšieho spokojného zákazníka naviac. :D :D :D. Máte moje uznanie. Ešte raz ďakujem

Poďakovanie

SK

Katka, 20.6.2021 15:44:32

Chcela by som sa Vám poďakovať za vaše videa, ktoré mi dopomohli k prijatiu na LF UK. Len som Vám chcela dať vedieť, že to čo robíte ma veľký zmysel pre budúcich študentov medicíny. Chémia 100%, bodovo: všeo 794/800, zuby 796/800. Bez vašich videí by som to určite nezvládla :).

Ďakujem

SK

Laco, 29.6.2020 21:48:16

Dobrý deň, chcel by som sa Vám poďakovať za videá, ktoré od Vás mám, veeeľmi mi pomohli hlavne s príkladmi, na prijímačkach som získal 760 bodov. Ďakujem :)

Videoriešenia hodnotím veľmi pozitív...

SK

Lenka G, 28.6.2020 13:10:58

Videoriešenia hodnotím veľmi pozitívne, medzery som mala hlavne v organike (názvosloví a pod.) keďže som sa hlásila z bilingválneho gymnázia a dalo sa v pohode dohodnúť na kúpe len tej organickej časti :) podarilo sa mi dostať na VL aj ZL na prvýkrát, takže určite pomohlo :) + je aj to, že keby vás aj náhodou neprijali, tak videá vám zostávajú a môžete ich použiť o rok znova :)

Re: Videoriešenia hodnotím veľmi pozitív...

SK

A.M.L, 28.6.2020 21:32:09

Gratulujem Lenka a ďakujem :)

Ďakujem

SK

Lenka, 18.2.2020 11:44:12

Chválim za stručné a zrozumiteľné spracovanie :)

Perfektné

SK

Daniel, 10.10.2019 16:00:01

Videoriešenia mi pomáhajú lepšie pochopiť a naučiť sa testové otázky a zároveň mi šetria čas ,keďže sa ich môžem učiť kdekoľvek. :)

Poďakovanie

SK

Sabína, 25.6.2019 17:26:15

V prvom rade sa vám chcem veľmi pekne poďakovať za videoriešenia. Bola som s nimi neskutočne spokojná, ušetrili mi veľa času a nervov hlavne pri riešení príkladov, ktoré veľa ľudí preskakuje alebo sa ich naučí naspamäť. Určite mi pomohli aj k príprave na maturitu či prijímačkam na iné lekárske fakulty, keďže som bola prijatá na všeobecné lekárstvo do Bratislavy, ale aj do Brna a Olomouca. Na prijatie na zubné lekárstvo mi však pár bodov chýbalo, kedže som sa pripravovala na 3 lekárske fakulty a zároveň poriadne ani na jednu, čo určite spätne beriem ako chybu, takže o rok to skúsim znova. Prístup a komunikácia taktiež super. Ďakujem ešte raz :-)

Re: Poďakovanie

SK

A.M.L, 26.6.2019 10:58:10

Ďakujem Sabína, o rok tu zubarinu určite dáte :)

Pomohlo

SK

Zuzana, 24.6.2019 08:24:40

Videoriešenia veľmi pomohli, prijímačky na LFUK som úspešne zvládla :).

Re: Pomohlo

SK

A.M.L, 26.6.2019 10:59:34

Gratulujem Zuzana, teším sa s Vami :)

Perfektné

SK

Ivana, 23.6.2019 21:50:10

Chcem sa Vám veľmi poďakovať za to, čo robíte. Vaše videoriešenia otázok na prijímačky na medicínu mi pomohli dostať sa na LF UPJŠ v Košiciach, aj na JLF UK v Martine. Najviac mi pomohli príklady, ktoré mi predtým robili veľký problém. Takisto všetky ostatné videoriešenia ma obohatili o vedomosti. Každá jedna otázka je vysvetlená do detailu, z čoho som v nemom úžase. Rada sa k tomu vraciam aj teraz po prijímačkach, keďže ma to nesmierne baví. Dobre sa Vás počúva, pretože viete veľmi jednoducho a logicky vysvetliť aj tie najzložitejšie "veci" v chémii. Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov vo vašej práci!

Re: Perfektné

SK

A.M.L, 26.6.2019 11:01:22

Ďakujem Ivana, spokojnosť klientov je mojou z najväčších motivácii :)

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie