Referencie od klientov

Medicína a Chémia

 

"Ďakujem pánovi Lazorovi za to, že mi pomohol dostať sa na školu, kam som veľmi túžila ísť. S konzultáciami som bola veľmi spokojná. Vysvetľuje zrozumiteľne, je trpezlivý, milý, ústretový, prispôsobil hodiny prípravy tak, aby mi to vyhovovalo. Prebral so mnou asi za 4 mesiace celú stredoškolskú chémiu a výsledok je perfektný. Som prijatá na lekársku fakultu a bola som tretia najlepšia :)"

Claudia

 

"Pána Lazora môžem spoľahlivo odporučiť. Mojou požiadavkou bolo prejsť celé stredoškolské učivo z chémie a pripraviť sa na prijímačky na Lekársku fakultu UK. Keďže patrím medzi starších študentov a v škole som nebol už dlhšie obdobie, bolo potrebné vypracovať špecifický plán prípravy. Začali sme od atómu a postupne sme sa prepracovali až na úroveň biochémie, ktorá presahuje rámec učiva strednej školy, ale pre úspešné absolvovanie testov je nevyhnutná. Oceňujem jeho systematickosť a vedomosti, ale tiež praktické znalosti chemika, vďaka ktorým boli jeho hodiny zaujímavé. V štúdiu mi značne pomohli videá v ktorých sa veľmi podrobne venuje všetkým 1500 otázkam a pri tak veľkom rozsahu učiva bolo dobré, že som sa kedykoľvek mohol k niektorej z otázok vrátiť a zopakovať si zabudnuté. Naša príprava trvala približne trištvrte roka a teraz môžem konštatovať, že to bola správna voľba a pán Lazor má veľkú zásluhu na tom, že som dnes študentom medicíny."

Kamil

 

"Pán Lazor mi vysvetlil gymnaziálnu chémiu tak, že jej rozumiem. A to je veľká vec. Pretože už mám dávno po 30-tke a chémii som nikdy nerozumel. Takže sme spolu začínali od úplnej nuly. Vďaka nemu sa mi podarilo uspieť na prijímacích skúškach na Lekársku fakultu v Hradci Králové aj v Plzni. Mimochodom, práve z chémie som získal na skúškach najviac bodov. Čo viac k tomu dodať ? Jednoducho paráda! "

Jozef

 

„Na rovinu, čo som sa nedokázal naučiť v škole za 4 roky som sa na pár názorných príkladoch na tomto doučovaní naučil za jedno sedenie. Na hodinách panuje príjemná atmosféra, cez pauzu sa dá aj príjemne pokecať nielen o veciach ktoré sa týkajú chémie a to prispieva ku komfortu na hodine. Doučovanie u pána Lazora je na vysokej úrovni a ako príprava na prijímacie skúšky na medicínu je to perfektná voľba."

Robo

 

"Na doučovanie z chémie som začal chodiť 2 mesiace pred maturitou a potreboval som dohnať 4-ročnú látku. Za 2 mesiace s dvoma dvojhodinovkami týždenne sme prebrali celú stredoškolskú chémiu. Zmaturoval som na 2. Páčil sa mi individuálny a kamarátsky prístup a trpezlivosť vysvetľovať niektoré veci viac-krát." 

Filip

 

"Som študentkou 3. ročníka gymnázia a chystám sa na medicínu. S pánom Lazorom sme začali preberať celé stredoškolské učivo z chémie v rámci webinárov, ktoré sú veľmi praktické. Je to moderná forma štúdia prebiehajúca cez internet. Najväčšou výhodou je, že nemusím hodiny strácať s cestovaním do Bratislavy. Už po prvom webinári sa mi úplne zmenil môj postoj k chémii. Chémiu mi ešte nikto tak zrozumiteľne nevysvetlil ako on. Na prvý pohľad hrozne vyzerajúce výpočty sa vďaka pánovi učiteľovi stali mojimi obľúbenými. Pán Lazor je nesmierne bezprostredný a seriózny. Doučovanie u neho bolo jedným z mojich najlepších rozhodnutí."

Viktória

 

"S doučovaním chémie som veľmi spokojná. Veľa vecí, ktoré som bola naučená len naspamäť som vďaka pánovi Lazorovi pochopila. Na konzultáciach sa venujeme témam, ktorým sa učitelia na gymnáziach venujú len okrajovo, lebo na to nie je čas. A čo sa týka prípravy na prijímačky na lekársku fakultu UK Bratislava, neprišla by som na všetky správne odpovede sama – musela by som sa to naučiť naspamäť. To, že kurz prebieha cez internet a navyše sú z jednotlivých webinárov aj videozáznamy mi umožňuje sa k vysvetľovaným otázkam vrátiť kedy len chcem. Odpovede na otázky si potom pamätám oveľa lepšie. Navyše, webináre sledujem z pohodlia domova, čo mi ušetruje čas a peniaze. Konzultácie u pána Lazora určite odporúčam :) "

Natália

 

Matematika

 

„Hodiny matematiky som vyhľadal pre potrebu zdokonalenia svojich schopností predmaturitnou skúškou. Od začiatku som bol veľmi spokojný s priebehom vyučovania, na ktorom panuje priateľská atmosféra. Učivom sme prechádzali postupne, výklad je zrozumiteľný, pán Lazor je skúsený a pozná najčastejšie problémy, ktoré trápia väčšinu študentov. Vďaka tomu som v podstate nemal žiadne nedostatky a ústne zmaturoval na výbornú."

Peter

 

„Pán Lazor mi pomohol pripraviť sa na maturitu z matematiky vo veľmi krátkom čase. Maturitu som úspešne absolvovala, aj napriek tomu, že som bola po vážnej nehode a z matematiky som prepadala".

Mária

 

"Keď som nastúpila na vysokú školu, mala som značné problémy s matematikou a to kvôli tomu, že matematiku na gymnáziu som mala len prvé dva roky. Urýchlene som potrebovala si doplniť chýbajúce vedomosti a tak som na internete našla niekoľko kontaktov. Nakoniec som sa rozhodla pre pána Lazora. Dôvody? Je absolventom tej istej fakulty akú som sa rozhodla študovať aj ja a preto si myslím, že vie najlepšie, aké vedomosti sú najviac požadované na tejto škole, primeraná cena, možnosť sa kedykoľvek dohodnúť. Svoju voľbu neľutujem :) "

Mirka

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie