O mne

"Pomáham ľudom získať zo vzdelania maximum"

"Pomáham ľudom získať zo vzdelania maximum"

Volám sa MICHAL LAZOR  a pomôžem vám úspešne absolvovať príjímačky na medicínu, skúšky a maturity z chémie a matematiky.

10.rok pomáham žiakom a študentom stredných a vysokých škôl, ale i pracujúcim smädným po vzdelávaní dosahovať tie najlepšie výsledky z predmetov chémia a matematika

(mám na to otvorenú živnosť s názvom "Mimoškolská vzdelávacia činnosť" , áno, aj také niečo existuje emo)

Prečo sa prihlásiť ku mne na kurz alebo konzultáciu ?

1. Skúsenosti: Učeniu a vzdelávaniu sa venujem (priamo aj nepriamo) takmer 20 rokov

2. Vzdelanie: Som absolventom najlepšej technickej univerzity a fakulty na        Slovensku  

SLOVENSKEJ TECHNICKEJ UNIVERZITE (STU), FAKULTA CHEMICKEJ a POTRAVINÁRSKEJ TECHNOLÓGIE (FCHPT) emo

FCHPT

 

3. Svojim klientom sa venujem INDIVIDUÁLNE: Pracujem iba s jednotlivcami, výnimočne s 2 alebo 3. Tým môžem dať a dávam svojim klientom 100 % zo seba emo

 

4. Mám za sebou výsledky : Vraj som dobrý učiteľ, viem vraj učivo jednoducho a zrozumiteľne podať emo

"Ďakujem pánovi Lazorovi za to, že mi pomohol dostať sa na školu, kam som veľmi túžila ísť. S konzultáciami som bola veľmi spokojná. Vysvetľuje zrozumiteľne, je trpezlivý, milý, ústretový, prispôsobil hodiny prípravy tak, aby mi to vyhovovalo. Prebral so mnou asi za 4 mesiace celú stredoškolskú chémiu a výsledok je perfektný. Som prijatá na lekársku fakultu a bola som tretia najlepšia :)"

Claudia

"Pán Lazor mi vysvetlil gymnaziálnu chémiu tak, že jej rozumiem. A to je veľká vec. Pretože už mám dávno po 30-tke a chémii som nikdy nerozumel. Takže sme spolu začínali od úplnej nuly. Vďaka nemu sa mi podarilo uspieť na prijímacích skúškach na Lekársku fakultu v Hradci Králové aj v Plzni. Mimochodom, práve z chémie som získal na skúškach najviac bodov. Čo viac k tomu dodať ? Jednoducho paráda! "

Jozef

„Pán Lazor mi pomohol pripraviť sa na maturitu z matematiky vo veľmi krátkom čase. Maturitu som úspešne absolvovala, aj napriek tomu, že som bola po vážnej nehode a z matematiky som prepadala".

Mária

5. Som trpezlivý a nekričím: S klientami pracujem pomaly, chápavo, ale dôsledne emo

Moje vzdelanie:

1996 - 2000 : Gymnázium Opatovská 7, Košice

2000 - 2005: Fakulta chemickej a potravinárskej technológie, Slovenská technická univerzita v Bratislave (odbor 

chemické inžinierstvo a riadenie procesov)

  chemické inžiniertstvo

2008 - 2012: PhD štúdium - Fakulta chemickej a potravinárskej technológie, Slovenská technická univerzita v Bratislave (odbor environmentálne inžinierstvo)

Bioplynová stanica

V roku 2013 som si založil živnosť orientovanú na mimoškolskú vzdelávaciu činnosť a po vytvorení  1.vlastného (s výraznou marketingovou podporou kamaráta a spolužiaka, ďakujem Ľuboš emo ) vzdelávacieho projektu (teraz to už môžem povedať, že úspešného)

 www.doucovanieba.sk 

som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú vzdelávaciu akadémiu emo

 

AKADÉMIA MICHALA LAZORA (A.M.L)

A.M.L

 

A čo je a bude cieľom  Akadémie Michala Lazora ?

Vytvoriť alternatívne školstvo, ktoré bude dopĺňať, v mnohom vylepšovať, ale aj súťažiť s klasickým školstvom. Avšak na báze čestnosti, spolupráce a vzájomnej pomoci. Nazvime to ušlachtilá súťaž emo

Najskôr to budú len predmety chémia a matematika, potom sa to určite rozšíri aj o ostatné oblasti, čím sa vytvára priestor na spoluprácu napríklad aj s fyzikmi, biológmi, jazykármi a mnohými ďalšími odborníkmi v rôznych oblastiach emo

 

moje foto

 

 

 

 

 

 

 

 

S úctou
Ing. Michal Lazor, PhD.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie